Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dla klientów z pakietem serwisowym 24h/7

system alarmowy Goleszów i okolice - SERWIS oraz MONTAŻ

Jesteśmy firmą, która od ponad 12 lat zajmuje się montażem systemów monitoringu

jak i różnego rodzaju systemów alarmowych – a wszystko to w rejonie Goleszowa i okolic.

Charakteryzuje nas bardzo duża dbałość o nawet najmniejsze detale, które są bardzo ważnym aspektem w branży, którą zajmuję się nasza firma, gdyż wpływają one na poziom bezpieczeństwa. Źle przemyślany montaż, krzywo zamontowane czujniki, kamery nie obejmujące ważnych punktów… Takie rzeczy nie mają miejsca w naszej firmie. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy potwierdzą bardzo wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

MONTAŻ ALARMU - JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

W tym przypadku wszystko zależne jest od wielkości danego budynku. Mimo to, zawsze pierwszym krokiem jest rozmowa z klientem.

Może on liczyć na wszelkiego rodzaju porady, dotyczące wyboru odpowiedniego systemu alarmowego oraz sposobu jego ontazu.

Potem przygotowujemy plan, w którym zawieramy sugestie z zastosowaniem danej technologii oraz oględziny budynku.

Po Twojej akceptacji przedstawionego przez nas rozwiązania, zabieramy się za montaż. Podczas całego procesu dbamy o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły.

Na końcu wszystko dokładnie testujemy cały system – sprawdzamy prawidłowe działanie urządzeń według wcześniej ustalonego
z klientem planu.

Jeśli myślałeś, że to koniec naszej pracy, to jesteś w błędzie.

Dodatkowo organizujemy szkolenie z obsługiwania systemu alarmowego – to wszystko dla całej firmy! Jeśli okaże się, że coś się zepsuje, to bez żadnego problemu przyjedziemy i naprawimy usterkę systemu. Czasem potrzebna jest kontrola systemu – to normalna sprawa.

Okresowe sprawdzenie akumulatora czy przeczyszczenie czujki może być bardzo przydatne – mamy wtedy pewność, że jesteśmy bezpieczni a cały system jest sprawny i nie zawiedzie nas w momencie, w którym będzie potrzebny.

montaz alarmu
montaz alarmu w domu pat15

Biuro dostępne 8-16, dla Klientów chcących mieć wyższy standard obsługi, dedykowana linia 24h

MONTAŻ ALARMU W FIRMIE - JAK TO WYGLĄDA?

Jest to proces szczegółowy, dość podobny do montażu w obiektach o sporej wielkości.

Przemyślane trasy przewodów alarmowych muszą być odpowiednio zaplanowane – pozwoli to ograniczyć ich ilość i zajmą mniej miejsca.

NIE CHCĘ KUĆ ŚCIAN!

Znaczna większość obsługiwanych przez nas klientów nie chce kuć ścian w swoich domach czy firmach, dlatego oferujemy bezprzewodowy system alarmowy. Spełniający te same normy bezpieczeństwa co systemy przewodowe. Jest to idealna opcja dla świeżo wyremontowanych domów czy budynków.

System alarmowy doskonale sprawdza się również w zabezpieczeniu tzw. strefy zewnętrznej – czyli ogród, parking, obejście dookoła firmy.

kamery monitoringu do domu

Kamery monitoringu do domu

alarm do domu

Alarm do domu

Systemy monitoringu do firmy

SYSTEM ALARMOWY - JAKA JEST JEGO CENA?

Nie jest to łatwe pytanie, więc odpowiedź nie jest jednoznaczna. Są dwa główne czynniki, które składają się na cenę; mianowicie skomplikowanie ogółu instalacji oraz poziom bezpieczeństwa, jaki nam gwarantuje.

Montujemy nasze instalacje w budynkach o różnej powierzchni – w dużych, skomplikowanych halach produkcyjnych,

czy też w zwykłych budynkach mieszkalnych o przeciętnej wielkości

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ceny takiej instalacji, zadzwoń do nas i umów termin spotkania.

Nie jest możliwa wycena montażu instalacji przez telefon – w większości przypadków trzeba rozrysować i rozpisać cały plan, aby móc porozmawiać na temat ceny. Dodatkowo, każdy budynek czy pomieszczenie jest inne, trzeba je dokładnie przeanalizować i sprawdzić warunki, jakie mamy w danym pomieszczeniu oraz zagrożenia jakie mamy wykryć.

System alarmowy gwarantuje nam bezpieczeństwo dlatego, że jest dobrany do naszych indywidualnych potrzeb – dlatego wycena bez wizji lokalnej lub planów budynku jest praktycznie niemożliwa.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dla klientów z pakietem serwisowym 24h/7