Dbanie o rodziny dom wymaga zapewnienie mu maksimum bezpieczeństwa. Jest możliwe na wiele sposobów, np. poprzez zatrudnienie firmy ochroniarskiej lub postawienie masywnego ogrodzenia. Coraz popularniejsze jest jednak uciekanie się do stosowania zabezpieczeń, jakimi są systemy alarmowe Goleszów.

Nic nie umknie oku kamery – pewność szybkiego złapania i rozpoznania złodziei.
Monitoring zamontowany na fasadzie domu lub w jego wnętrzu sprawi, że zarejestrowany zostanie każdy ruch wykonany na terenie naszej posesji.

Dzięki temu, jeśli dojdzie do jakiegoś niepożądanego zdarzenia, którym jest na przykład włamanie, szybko dojdziemy do tego, kiedy do niego doszło i kto stoi za przeprowadzeniem kradzieży. Ponadto nagranie z uwiecznioną sylwetką przestępcy możemy przekazać policji, która w ten sposób zyska ogromne ułatwienie w wytropieniu i złapaniu delikwenta. Szybka reakcja z naszej strony może sprawić, że odzyskamy większość lub nawet całość skradzionego mienia. Warto rozważyć zakup kamer HDCVI, które zapisują obraz w bardzo wysokiej jakości, przez co identyfikacja sprawców jest o wiele łatwiejsza.

pat15 montaz kamery

Alarm do domu

alarm do firmy

alarm do firmy

Systemy monitoringu do firmy

Szybkie zawiadomienie otoczenia i służb porządkowych o naszym problemie

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by system obserwacji wizualnej połączyć z alarmem antywłamaniowym.

Alarm do domu Goleszów mógłby włączać się po stwierdzeniu podejrzanych ruchów na terenie naszej posesji.

Włączenie się dźwiękowego ostrzeżenia przeciwwłamaniowego nie tylko odstraszy potencjalnego rabusia, ale również zaalarmuje sąsiadów o naszych kłopotach, dzięki czemu będą oni w stanie szybko powiadomić policję lub ując albo chociaż przegonić nieproszonego gościa.

Ponadto system alarmowy może po włączeniu sygnału wysyłać ostrzeżenia np. pod numer alarmowy lub do agencji ochroniarskiej, dzięki czemu jego uruchomienie spowoduje przyjazd wykwalifikowanych stróżów porządku.

ochrona pat15

Biuro dostępne 8-16, dla Klientów chcących mieć wyższy standard obsługi, dedykowana linia 24h

Korzystaj z dobrodziejstw internetu

Coraz częściej systemy alarmowe i monitoringu zaczynają korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez internet. Nowoczesne kamery umożliwiają podglądanie zapisywanego przez nie obrazu na ekranie komputera czy urządzenia przenośnego! Dzięki temu, w praktycznie każdej chwili sprawdzić, czy naszemu domowi nie grozi jakieś niebezpieczeństwo. Jeśli tylko zobaczymy coś podejrzanego, od razu możemy skontaktować się ze służbami porządkowymi lub współpracującą z nami firmą ochroniarską.

Aby jednak można było korzystać z opisanych powyżej udogodnień, należy zakupić kamery pracujące w systemie IP, gdyż to właśnie one zapewniają transmisję obrazu za pośrednictwem sieci internetowej.

Działanie analogowych systemów alarmowych

Oczywiście, jeśli ktoś z różnych względów nie jest w stanie pozwolić sobie na założenie nowoczesnego monitoringu, może w dalszym ciągu stosować analogowe systemy alarmowe. Włączają się one np. w wyniku naciśnięcia czujnika dotyku lub podczas próby wyważenia lub otwarcia wytrychem drzwi, żaluzji, bramy itd.

Taka ochrona w dalszym ciągu zapewni nam zabezpieczenie przed działaniem złodziei, skutecznie odstraszając ich na przyszłość.